Kontakt






SIEDZIBA - SKŁAD BUDOWLANY


83-314 Somonino,
ul. Dworcowa 3

 

tel.: 58 694 02 00
fax: 58 694 02 24
email: sekretariat@izobudmb.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY


Grzegorz Krakus

Dyrektor Handlowy tel. 691 992 096 g.krakus@izobudmb.pl Zobacz profil

Jan Wilma

Dyrektor ds. inwestycji tel. 58 694 02 18 tel. 691 992 089 Zobacz profil

Marcin Puzdrowski

Kierownik Handlowy tel. 58 694 02 15 tel. 691 992 542 m.puzdrowski@izobudmb.pl Zobacz profil

Kamila Podlasiak

Specjalista ds. sprzedaży tel. 58 694 02 16 tel. 785 881 500 k.podlasiak@izobudmb.pl Zobacz profil

Bartosz Górski

Specjalista ds. sprzedaży tel. 58 694 02 17 tel. 691 982 808 b.gorski@izobudmb.pl Zobacz profil

Jerzy Hinca

Specjalista ds. sprzedaży tel. 58 694 02 15 tel. 609 850 206 j.hinca@izobudmb.pl Zobacz profil

Agata Zielonka

Młodszy handlowiec tel. 58 694 02 18 tel. 691 992 086 a.zielonka@izobudmb.pl Zobacz profil

Wioletta Kado

Dyrektor ds. Marketingu i PR tel. 691 980 075 w.kado@izobudmb.pl Zobacz profil

ZARZĄD FIRMY

Anna Górska

Prezes Zarządu
e-mail: agorska@izobudmb.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Jolanta Czaja

tel. 58 694 02 21
e-mail: ksiegowosc@izobudmb.pl

 

Elżbieta Puzdrowska

tel. 58 694 02 22
e-mail: ela@izobudmb.pl

KASA

Urszula Zwara

tel. 58 694 02 16
e-mail: kasa@izobudmb.pl




Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce... Więcej informacji