Kontakt






SIEDZIBA - HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH


83-314 Somonino,
ul. Dworcowa 3

 

tel.: 58 694 02 00
fax: 58 694 02 24
email: sekretariat@izobudmb.pl

 

 

ZARZĄD


Anna Górska

Prezes Zarządu tel. 58-694-02-00 agorska@izobudmb.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY


Karolina Pranczke

Doradca ds. Dachów tel. 58 694 02 17 tel. 691 992 096 k.pranczke@izobudmb.pl

Bartosz Górski

Doradca Techniczno - Handlowy tel. 58 694 02 18 tel. 691 982 808 b.gorski@izobudmb.pl

Krystian Pioch

Doradca Techniczno - Handlowy tel. 58 694 02 16 tel. 785 881 500 k.pioch@izobudmb.pl

Daniel Browarczyk

Doradca Techniczno - Handlowy tel. 58 694 02 17 tel. 691 992 542 d.browarczyk@izobudmb.pl

Marek Radziwoniuk

Doradca ds. Priorytetowych Klientów tel. 691 992 089 m.radziwoniuk@izobudmb.pl

Wioletta Kado

Dyrektor Zarządzający tel. 691 980 075 w.kado@izobudmb.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI


Jolanta Czaja

Główna Księgowa tel. 58 694 02 21 tel. 785 881 550 j.czaja@izobudmb.pl

Elżbieta Puzdrowska

Z-ca Głównej Księgowej tel. 58 694 02 22 tel. 609 854 487 ela@izobudmb.pl

Agata Kobiela

Doradca ds Windykacji i Księgowości tel. 58 694 02 22 tel. 609 854 487 rozliczenia@izobudmb.pl

DZIAŁ TRANSPORTU I MAGAZYNU


Dariusz Klejna

Kierownik Transportu i Magazynu tel. 58 694 02 18 tel. 691 992 087 d.klejna@izobudmb.pl

DZIAŁ DOSTAW


Beata Kuźmińska

Doradca Handlowy tel. 58 694 02 17 tel. 609 992 803 b.kuzminska@izobudmb.pl



Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce... Więcej informacji