16.04.2024
Gwoździarka gazowa Rawlplug

Gwoździarka gazowa Rawlplug R-WW90II – niezastąpiona w pracach dekarskich i konstrukcyjnych – teraz promocji punktowej Akademii Budowlanej IZOBUD!

 

 

 

Seryjna szybkość i ręczna precyzja – gazowa gwoździarka Rawlplug R-WW90II mocuje gwoździe w drewnie w zaledwie 0,2 sekundy. Dzięki temu jest wręcz niezastąpiona w mocowaniu łat i kontrłat, deskowaniu dachów, montażu podbitek, konstrukcji domów szkieletowych i w innych aplikacjach.

 

Projektując nowy model gwoździarki, inżynie­rowie Rawlplug nie mieli łatwego zadania. W R-WW90II udało im się jednak zawrzeć wy­godę, bezpieczeństwo, precyzję i wytrzymałość. Jeśli do­dać do tego uniwersalność ładowanych gwoździ oraz bardzo szeroki ich zakres (pełna oferta gwoździ gładkich i pierścieniowych, o wymiarach od 50 do 90 mm), otrzy­mujemy gwoździarkę idealną, znajdującą zastosowanie w całym wachlarzu możliwości. Niezwykłe tempo pracy urządzenia w połączeniu z baterią o wydajności 8000 zamocowań oraz krótki czas jej ładowania stwarza ogromne możliwości w zakresie poprawy efektywności prac na budowie.

 

 

Co warto wiedzieć o gwoździarce R-WW90II:

 • Zwiększona do 104 J moc pozwalająca na aplikację gwoździ w zakresie od 50 mm do 90 mm w najtrwardszych podłożach. Szczególne znaczenie ma to przy zastosowaniu gwoździ o długości 90mm, używanych przy takich profesjonalnych zastosowaniach, jak np. precyzyjne zbijanie elementów konstrukcyjnych dachu.
 • Zasilanie litowo–jonowe Pojemności baterii 2,5 Ah pozwala na wykonanie aż 8000 zamocowań bez przerwy, a dodatkowa możliwość szybkiego, 2-minutowego ładowania (funkcja quick charge) daje możliwość aplikacji dodatkowych 200 gwoździ.
 • Zmieniona pozycja rękojeści zapewnia lepsze wyważenie i komfort pracy przy czasochłonnym montażu. W szczególności tę zmianę docenią ci operatorzy, którzy wykonują prace seryjne, np. przy pełnym deskowaniu dachów.
 • Wydłużona żywotność maszyny dzięki zmienionej konstrukcji i podniesionej efektywności strefy filtrów powietrza. Obecna konstrukcja jest ponadto dużo łatwiejsza w codziennej eksploatacji i utrzymaniu dzięki dokładniejszemu, a jednocześnie prostszemu mechanizmowi czyszczenia. Nowy WW90II wymaga jedynie standardowego, okresowego czyszczenia i przeglądu, co znacząco wpływa na długość i jakość użytkowania urządzenia.
 • Precyzja i łatwość użytkowania dzięki beznarzędziowej regulacji głębokości osadzenia.
 • Zredukowanie strat w materiale do minimum dzięki ochronnej nakładce na lufę, której głównym celem jest zabezpieczenie powierzchni drewna przed uszkodzeniem.
 • Wygodny hak pozwalający na odwieszenie gwoździarki na czas przerwy w pracy.

 

Zobacz film prezentujący urządzenie: https://youtu.be/-GFkDhHWQCg

 

 

Promocja trwa do 31.05.2024 r.

 

 

Gwoździarka gazowa WW90II dostępna jest w czterech wariantach wyposażenia:

 • R-WW90II-XS – Gwoździarka gazowa WW90II w opakowaniu kartonowym; bez akumulatora i ładowarki.
 • R-WW90II-XS1 – Gwoździarka gazowa WW90II w opakowaniu kartonowym, z jednym akumulatorem i ładowarką.
 • R-WW90II-XL1 – Gwoździarka gazowa WW90II w walizce plastikowej RAWLCSE, z jednym akumulatorem i ładowarką.
 • R-WW90II-XL2 – Gwoździarka gazowa WW90II w walizce plastikowej RAWLCSE, z dwoma akumulatorami i ładowarką.

 

Zobacz instrukcję czyszczenia: https://youtu.be/uQ2eQj_iJf4

 

 

 

Profesjonalne szkolenia produktowe

Jeśli potrzebujesz pomocy w obsłudze lub konserwacji gwoździarki R-WW90II, skorzystaj ze szkoleń oferowanych przez Rawlplug https://rawlplug.com/pl-pl/rawlplug-academy

 • Podczas szkolenia zdobędziesz praktyczne umiejętności obsługi gwoździarki WW90II.
 • Poznasz wszystkie zalety gwoździarki Rawlplug oraz dowiesz się, jak prawidłowo i bezpiecznie pracować z urządzeniem.
 • Eksperci Rawlplug nauczą cię, jak prawidłowo dokonywać przeglądu urządzenia bez konieczności wysyłania go do serwisu.

 

 

 

 

Dowiedz się więcej:

 

Michał Werner

Kierownik Działu Dachowego

kom. 691 992 086

m.werner@izobuddachy.pl

< powrót