Hotel Quadrille Relais & Châteaux***** Gdynia

Kompleks pałacowo-parkowy z XVIII w. odnowiony przez PB Górski zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami projektowymi przy jednoczesnym poszanowaniu historii i tradycji. Od 2015 r. jeden z najpiękniejszych hoteli butikowych w Polsce. https://quadrille.pl/

Browar Gdańsk Wrzeszcz

Prestiżowa inwestycja mieszkaniowo-usługowa realizowana na terenie dawnego browaru, w historycznej części Gdańska Wrzeszcza.
http://www.pbgorski.pl

Nowa Wieżycka Gdańsk

Świetnie zlokalizowana pośród terenów zielonych inwestycja mieszkaniowa wykonana w najwyższej jakości i z dbałością o każdy detal.
http://www.pbgorski.pl

Leśny Dwór Sulęczyno

Zabytkowy dwór myśliwski z XVIII w. malowniczo położony nad samym jeziorem, gruntownie odrestaurowany przez PB Górski. Od 2019 r. funkcjonujący jako obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy typu premium.
https://lesnydwor.pl/

Osiedle Piotruś Pan Kiełpino k/Kartuz

Enklawa jednopiętrowych, wygodnych domów w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych tak, by cieszyć oko ciekawą i nowoczesną architekturą oraz przestrzenią do życia rodzinnego i towarzyskiego. Inwestycja stworzona przez firmę INVEST-Brzeski. https://investbrzeski.pl/

Brizo Park Mechelinki

Osiedle komfortowych domów położonych wśród zieleni nadmorskiej przyrody Mechelinek, które dzieli zaledwie 650 m od morza. Inwestycja zrealizowana przez SEA INVESTMENT KMIECIK RODZEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
https://brizopark.pl/