24.05.2023
Izobud Transport Team: Niezawodny transport Materiałów Budowlanych

Bezpieczeństwo, terminowość i precyzja to nasze trzy słowa-klucze, które stanowią o naszej reputacji w branży transportu materiałów budowlanych. Chcemy podzielić się z Wami, jak te wartości wpływają na nasze codzienne działania i jak pomagają nam spełniać Wasze oczekiwania.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Przewożenie materiałów budowlanych to duża odpowiedzialność. W Izobud Transport Team znamy wagę każdego elementu, który trafia do naszych ciężarówek. Każda paleta cegieł, każda rolka izolacji, każda belka stalowa jest odpowiednio zabezpieczana i kontrolowana, zanim opuści nasz magazyn.

Podstawą naszego podejścia do bezpieczeństwa jest ciągłe szkolenie naszych pracowników i kierowców. Wszyscy przestrzegają procedur bezpieczeństwa, aby zagwarantować bezpieczny transport Twoich materiałów.

Dostawy na czas

Rozumiemy, że w biznesie budowlanym czas to pieniądz. Każde opóźnienie może przekładać się na znaczne koszty. Dlatego stawiamy na punktualność i precyzyjność w dostarczaniu zamówień. Nasz zespół logistyki nieustannie monitoruje ruch drogowy, warunki pogodowe i inne potencjalne przeszkody, aby dostarczyć materiały na czas.

Dowóz w konkretne miejsce

Zakup materiałów to jedno, a ich dostarczenie to coś zupełnie innego. W Izobud Transport Team dowozimy materiały dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Nasz zespół kierowców i operatorów sprzętu jest przeszkolony do precyzyjnego i bezpiecznego rozładunku materiałów na Twoim placu budowy, niezależnie od tego, czy jest to centrum miasta, czy odległe tereny wiejskie.

Izobud Transport Team – Dzień Kierowcy Zawodowego (12 maja 2023r.)

 

Izobud Transport Team prowadzi dwóch niezastąpionych specjalistów:

 

Przemysław Dąbrowski – Kierownik Transportu i Magazynu

oraz Piotr Frankowski – Koordynator ds. Transportu

 

Dziękujemy za zaufanie!

Drodzy Klienci, dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie!

Niezależnie od skali projektu, naszym priorytetem jest dostarczenie materiałów budowlanych bezpiecznie, na czas i dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dzięki Wam możemy rozwijać się, doskonalić nasze usługi i stawać się lepszym partnerem dla branży budowlanej.

 

Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z naszych usług,

Zespół Izobud Transport Team

< powrót