OFERTA

Dachy

Od wyboru rodzaju dachówek zależy końcowy efekt budowy. Dzięki odpowiedniemu doborowi produktów, można osiągnąć wysokie walory estetyczne. Piękny dach to także przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Dachówka, blachodachówka i gonty bitumiczne

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wszystkie potrzebne materiały do budowy dachu. Wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Oferujemy dachówki ceramiczne i cementowe o doskonałych parametrach. Dachówka ceramiczna wypalana jest z gliny - może być barwiona w masie, a także dopiero po wypaleniu. Jest to masa wyjątkowo podatna na kształtowanie, co oznacza, że można z niej wykonać dachówki o skomplikowanych kształtach. Dachówki betonowe produkowane z cementu, piasku i innych dodatków (w zależności od producenta). Ich montaż jest o wiele łatwiejszy niż w przypadku dachówek ceramicznych, z uwagi na wyższy ciężar i masywność. Jeśli jednak poszukujesz niestandardowych kolorów dachówek (niebieski, zielony), lepiej zdecydować się na te ceramiczne. Dachówki betonowe występują tylko w kilku kolorach. Najczęściej jest to czerwień, brąz, szarość i grafit.

Okna dachowe

Dla naszych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, przygotowaliśmy bogatą ofertę okien dachowych. Różnią się one od siebie przede wszystkim sposobem otwierania, ale także parametrami technicznymi. Nasi doradcy podpowiedzą Ci, które okno dachowe wybrać. Pierwszym typem są okna obrotowe, których oś otwarcia występuje w połowie ich wysokości. Można je otworzyć za pomocą klamki lub uchwytu zamontowanego na dole lub u góry ramy okiennej. Okna uchylno-obrotowe to natomiast aż dwie osie obrotu - u górnej krawędzi ramy oraz w połowie jej wysokości. Warto wspomnieć, że okno uchylno-obrotowe, dzięki zamontowanym z boku siłownikach i sprężynach, nie zamyka się samoistnie nawet wtedy, kiedy jest uchylone. Kolejną naszą propozycją są okna wysokoosiowe, które otwierają się ponad dachem, dzięki czemu łatwiej przez nie wyglądać i nie ograniczają przestrzeni w pomieszczeniu. Okna rozwieralne, czyli inaczej wyłazy dachowe otwierają się na zawiasach przymocowanych do bocznej krawędzi ramy, w prawo lub w lewo. To doskonała opcja, kiedy na dachu znajduje się przestrzeń użytkowa, gdyż zapewniają one bezpieczne i wygodne wyjście z uwagi na to, że nie występuje ryzyko samoistnego zatrzaśnięcia okna.

Producenci:
Braas
Creaton
ruikki
Siba
Plannja
Roben
Abc klinkiergruppe
BalexMetal
Pruszyński
Roto
Velux
MDM
IVT
Galeco
Libet